top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Kemal Varol "Hayatımız Kitap"ın yeni konuğu olacak


Kitaba ve yayıncılığa odaklanan online program “Hayatımız Kitap”ın yeni bölümünde Sibel Oral’ın konuğu şair, öykücü ve romancı Kemal Varol olacak.Yayıncı ve yazar Metin Celal ile gazeteci ve yazar Sibel Oral’ın, dönüşümlü olarak yönettiği “Hayatımız Kitap” programının 17 Aralık 2020 saat 21.00’de yayımlanacak yeni bölümünün konuğu Kemal Varol olacak. Türkiye Yayıncılar Birliği’nin hayata geçirdiği programın yeni bölümünde Sibel Oral ve konuğu Kemal Varol; Varol’un yazma deneyimini, şiir, öykü ve romanla ilişkisini, Türkiye’de edebiyatı, okur eğilimlerini, okuma kültürünü ve Varol’un ödüllü son romanı "Âşıklar Bayramı"nı konuşacaklar.


Uzun yıllardır yayıncılık dünyasına değerli katkılar sunmuş yayıncı ve yazar Metin Celal, online “Hayatımız Kitap” programında iki haftada bir perşembe günleri yayıncılar, genel yayın yönetmenleri ve editörlerle sohbet ediyor. Metin Celal ve konukları programda, yayıncılık sektöründeki gelişmeler, sorunlar, çözüm yolları, yayın politikaları ve okuma kültürü konularına yoğunlaşıyor. Deneyimli gazeteci ve yazar Sibel Oral ise iki haftada bir perşembe günleri yazarlarla sohbet ederek “Hayatımız Kitap”ta seyircilere, yazma deneyimleri, yeni kitapları ve Türkiye’de okur eğilimleri ve okuma kültürü konularında yoğunlaşan bir program içeriği sunuyor.


Her perşembe 21.00-21.45 saatleri arasında canlı yayınlanan “Hayatımız Kitap” programı, Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından izlenebiliyor. “Hayatımız Kitap”ın önceki bölümlerine ise yine YouTube’dan ulaşılabiliyor.ความคิดเห็น


bottom of page