top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara

İletişimin ABC'si

Uluslararası çoksatan yazar ve zihin uzmanı Derek Borthwick, İletişimin ABC'si adlı kitabında, 25 yıllık uygulamalı deneyimlerini nörobilimin en son verileriyle birleştiriyor ve bizlere usta bir iletişimci olma yolunda benzersiz bir yaklaşım sunuyor.Herkesle, her yerde, her Zaman ve her durumda konuşabilmenin sırları nelerdir? Bunu bir kez keşfettiğinizde, hayatınız bir daha asla eskisi gibi olmayacak.


Bu kitap sadece bir iletişim kitabı değil. Bir ipucu kitabı da değil. Bu, herhangi biriyle, herhangi bir yerde ve durumda konuşabilmek için geliştirilmiş nihai bir iletişim sistemidir. 


Uluslararası çoksatan yazar ve zihin uzmanı Derek Borthwick, İletişimin ABC'si adlı kitabında, 25 yıllık uygulamalı deneyimlerini nörobilimin en son verileriyle birleştiriyor ve bizlere usta bir iletişimci olma yolunda benzersiz bir yaklaşım sunuyor.


Bu kitapla birlikte her türlü konuşmanın kontrolünü güçlü bir şekilde ele almayı öğrenmiş olacaksınız. Güçlü tekniklerle ve takip etmesi kolay adımlarla birlikte iletişim becerilerinizi zirveye taşımaya var mısınız?


Derek Borthwick, bir zihin, ileri iletişim ve iş uzmanıdır. Kendisi çok satan bir yazar, uluslararası eğitmen ve koçtur. Satış ve pazarlama alanında geniş deneyime sahiptir ve FTSE 100 şirketlerine yardımcı olmak da dahil olmak üzere dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarıyla çalışmış ve 1 milyar doların üzerinde satış gerçekleştirmiştir. Derek, İskoçya'nın en iyi üniversitelerinden bazılarında kendi yöntemleri üzerine dersler vermiştir.İLETİŞİMİN ABC'Sİ

Derek Borthwick

Mona Kitap, 2024

Çeviri: Ömer Faruk Yıldız

Tür: Kişisel Gelişim

212 s.


Comments


bottom of page