top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Gerçeği öğreneceksin ve gerçek seni özgür kılacak.

Karen Cleveland'ın kaleme aldığı, bir annenin oğlunu korumak için ne kadar ileriye gidebileceğini ve neleri göze alabileceğini gösteren romanı Kimse Sana İnanmaz, beklenmedik sonuyla sizi sarsacak.

Stephanie Maddox son yirmi yılını kendisi gibi kurbanları korumaya adamış bir FBI ajanıdır. Bir daha asla kurban olmamak için gereken tüm fedakârlıkları yapmış, sonunda insanların hayatında fark yaratabileceği bir konuma gelmiştir. Kimi zaman bu fedakârlık oğluyla olan ilişkisini de kapsamasına rağmen o güne kadar ilkelerinden taviz vermemiştir. Ancak içine çekildiği, ülkenin en yüksek makamlarına kadar ulaşan acımasız bir komplo, Stephanie’yi önceliklerini tekrar düşünmeye zorlayacak ve oğlu da dahil tanıdığını ve bildiğini düşündüğü her şeyi test edecektir.


Karen Cleveland, eski bir CIA analisti ve New York Times'ın en çok satan üç romanının yazarıdır. CIA kariyerine Rusya üzerinde çalışarak başladı ve daha sonra, öncelikle Pakistan ve Suriye'ye odaklandığı CIA'nın Terörle Mücadele Merkezine geçti. CIA'deyken ABD Başkanı ve diğer üst düzey politika yapıcılar için özetler yazdı, FBI Ortak Terörizm Görev Gücü ile yakın çalıştı ve bir düzineden fazla Olağanüstü Performans Ödülü kazandı. Karen'ın ilk romanı Need to Know, New York Times, USA Today ve uluslararası çok satanlar listesine girdi. Roman 30'dan fazla uluslararası pazarda yayınlandı ve film hakları Universal Pictures'a satıldı ve Charlize Theron yapımcılığını ve başrolünü üstlendi. Karen Florida'da büyüdü ve Florida Üniversitesi'nden mezun oldu. Fulbright Bursiyeri olarak eğitim gördüğü Trinity College Dublin ve Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisans derecelerine sahiptir. Washington, DC bölgesinde uzun yıllar geçirdikten sonra, şimdi kocası ve üç çocuğuyla birlikte Kuzey Carolina'da yaşıyor.


KİMSE SANA İNANMAZ

Karen Cleveland

Epsilon Yayınevi, 2023

Çeviri: Mehmet Gürsel - Derya Dinç

352 s.

Comentários


bottom of page