top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara

Yedi Diyar Geçidi 2

Yedi Diyar Geçidi 2: Yürekleri ağızlara getiren aksiyon dolu sahneler ve unutulmaz karakterlerle dolu halk hikayelerinden ilham alan sihirle dolu kitap, 4 kitaplık fantastik seri Yedi Diyar Geçidi’nin ikinci cildi.Celeste geçen sene başından geçen destansı maceranın yeniden yaşanmasını beklerken Diyarlar Geçidi’nde bir isyan patlak verir. Ferd’ün görevi ise tüm bunların arkasında kimin olduğunu bulmaktır. Orman Diyarı’nda bir saldırı haberi alındığında, Celeste nihayet başka bir macera için şansını yakalar. Ancak daha fazlasını öğrenmek için araştırmaya başladıklarında geçit onları tropik bir ormana değil, doldurcu bir göle götürür. Her nasılsa kendilerini tehlikelerle dolu Buzlar Diyarı’nda bulmuşlardır.


Daha da kötüsü, başka bir cadı taşı tehdit altındadır. Maceracı ekip cadı taşını düşmanlarından önce bulmakta ve Celeste de geçmişteki kahramanlıklarının bir kerelik olmadığını kanıtlamaya kararlıdır. Ancak son macerasından kalan bir hatıra, kurtarma görevini baltalayınca, Celeste bu kez başarısız olmalarının sebebinin kendisi olup olmayacağından şüphelenmeye başlar.


Sam-Ellen Bound, çoğunlukla orta sınıf ve genç kurgu yazan bir yazar, yazar ve editördür. Tazmanya'da büyümüştür ve şu anda Melbourne, Avustralya'da yaşamaktadır.


Akademik ve bağımsız kitapçılarda kitap satıcısı olarak yayıncılık sektöründe ve çeşitli üretim, pazarlama, inceleme ve bloglama rolleri de dahil olmak üzere her zaman kitaplarla çalışmıştır.


Kısa öyküleri ulusal ödüller kazanmış ve edebiyat dergilerinde yayımlanmıştır.


RMIT'nin Profesyonel Yayıncılık ve Editörlük programından mezun olan Sam-Ellen, Melbourne Üniversitesi'nden Editörlük ve İletişim alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.YEDİ DİYAR GEÇİDİ 2

Samantha Ellen Bound

Genç Timaş, 2024

Çeviri: Mehir Kalmış

11+ yaş

416 s.

Comments


bottom of page