top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Depremzede Çocuklar İçin “Yeni Bir Yuva”

Barınma ve ısınma sorunu henüz çözülmeyen şehirlerde yaşayan depremzede çocukların karşılaştığı kaygıları anlamak ve destek olmak için hazırlanan bu kitabı Işıl Şenol kaleme aldı, Başak Taşkıran resimledi.

Dinozor Çocuk'tan Yeni Bir Yuva, Nisan ayında basılıp depremzede çocuklara ulaştırılacak.


Şimdi ise bu kitaba ayrintiyayinlari.com.tr üzerinden ücretsiz ulaşıp okuyabilirsiniz! Şu linke tıklayıp indirebilirsiniz: https://www.ayrintiyayinlari.com.tr/u/ayrintiyayinlari/docs/y/e/yeni-bir-yuva-1678458166.pdf


Boni ve Nona, Bilge Köstebek ve Fırfır. Yeni Bir Yuva kitabı zor zamanlarda bir yuvaya ihtiyaç duyan her çocuğu sevgiyle kucaklamak için yazılmış bir kitaptır.


Işıl Şenol 1985 yılında Balıkesir’de doğdu. Lise eğitimini Balıkesir Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra İTÜ’den mezun oldu. İlk romanı Asma Pansiyon 2012 yılında, Kırık Nota 2015 yılında, O Yaz ise 2022 yılında yayımlandı. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi’nde Senaryo Yazarlığı eğitimi aldı. Işıl Şenol Kaya, 2018 yılında vizyona giren Bebek Geliyorum Demez isimli sinema filminin de hikâye yazarıdır ve senaryo ekibinde yer almıştır.


YENİ BİR YUVA

Işıl Şenol

Dinozor Çocuk, 2023

10 s.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Spinoza’yla Bir Yürüyüş

Sevinç Türkmen’in Ethica’yı rehber edinerek yazdığı Aşkın Ontolojisi de öncelikle Spinoza’nın mesajlarından birini hatırlatmaya çalışıyor: Temel meselemiz özgürlükse ontolojiden yani doğadan başlamak

Σχόλια


bottom of page