top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

7 Tepe 7 Mekan Genç Edebiyat Festivali 23 Kasım’da Başlıyor

İstanbul Üniversitesi Genç Yazarlar Kulübü tarafından düzenlenen, 7 Tepe 7 Mekân Genç Edebiyat Festivali’nin dördüncüsü bu yıl 23–29 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.


Üç yıldır bahar aylarında gerçekleşen 7 Tepe 7 Mekân Genç Edebiyat Festivali, her yıl İstanbul’un 7 farklı tarihî mekânında 7 farklı edebiyat uzmanını edebiyatseverler ile buluşturuyor.


4. 7 Tepe 7 Mekân Genç Edebiyat Festivali, bu yıl pandemi koşulları dolayısıyla İÜ Genç Yazarlar Kulübü’nün resmî Instagram hesabı üzerinden yapılacak canlı yayınlarla gerçekleşecek. Ağırlıkla roman türü üzerinde durularak birer atölye niteliği de taşıyacak bu yayınlarda yazarlar, karakter oluşturma, olay örgüsü kurma gibi tecrübelerini de okurlarla paylaşacak.Online festival programı şöyle:


Alper Canıgüz – 23 Kasım Pazartesi 20.00

Buket Uzuner – 24 Kasım Salı 20.00

Murat Gülsoy – 25 Kasım Çarşamba 17.00

Kaan Murat Yanık – 26 Kasım Perşembe 20.00

Mehmet Berk Yaltırık – 27 Kasım Cuma 20.00

Koray Sarıdoğan – 28 Kasım Cumartesi 20.00

Irmak Zileli – 29 Kasım Pazar 20.00


İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı faaliyet yürüten, bağımsız bir öğrenci kuruluşu olan İÜ Genç Yazarlar Kulübü ekibinin üniversite öğrencisi üyeleri ve yönetimi tarafından gerçekleştirilen bu festivali, kulübün Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:


iugencyazarlar@gmail.com

instagram / twitter: @iugencyazarlar


コメント


bottom of page