top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Trendeki Yabancı'nın Mayıs sayısı "İhtimaller" temasıyla yayında!

Hakan Bıçakcı- Yavru Köpek Servisi, Burcu Aktaş- Açık Pencere, Semrin Şahin-Karanlık 7, Claire Polders- Temiz Eller öyküleri ile Trendeki Yabancı'nın Mayıs sayısında sizlerle.


Trendeki Yabancı'da bundan sonra her ay bir dilin edebiyatına yer verecek. Bu sayıda Ziad Khadash- Ordu Emirlerine İtaat Etmeyen Öykü Yazarı, Habib Al-Salami- Ziyaret, Adham Adel- Tükenme öyküleri ile Arap Edebiyatı başlığında sizleri bekliyor.

Bu sayıda öyküsü olan yazarlar: Semrin Şahin, Onur Çalı, Pınar İlkiz, Selcan Kırnal, Leyla Özyol, Claire Polders, Vıctorıa Mccurdy, Cortney Phılıps, Ahmet Rıfat İlhan, Zıad Khadash, Adham Adel, Zıad Khadash, Habıb Al-Salamı, Hakan Bıçakcı, Engin Özkol, Halil İbrahim Çelik, Ayşegül Kopdagel, Şehnaz Erkan, Serkan Gülpınar, Burcu Aktaş


Trendeki Yabancı'da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir deBaktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel - Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes KendisiyleMeşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları,Temiz Kâğıdı.

Comentários


bottom of page