top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Girişimci çocuklar nasıl yetiştirilir?

Girişimci Çocuklar Nasıl Yetiştirilir? Çocuğunuzla birlikte hem öğrenmek hem eğlenmek için düşündürücü fakat eyleme geçirilebilir fikirlerle dolu bir kitap.


Girişimci çocuklar yetiştirmek, dünyayı iyileştirme gücüne sahip liderler yetiştirmektir. Amaç, çocuklarınızı çocuk girişimciler hâline getirmek değil, onlara bir şeyleri değiştirmeleri için güven, beceri ve fırsatlar vermektir.


Her ebeveyn, çocuğunun mutlu ve başarılı bir geleceğe sahip olmasını ister. Sorun şu ki, onları hızla gelişen dünyaya hazırlamak sanıldığı kadar kolay değil. İş kavramının biçim değiştirdiği bugünlerde, çocuğunuzu geleceğe hazırlamak aynı zamanda onun girişimcilik becerilerini desteklemektir.


Daniel Priestley, Avustralya, Singapur ve İngiltere’de birçok başarılı işe imza atmış bir girişimcidir. Kendisi aynı zamanda çoksatan Girişimci Devrimi, Herkesin Aradığı Kişi, Başarılı Girişimcinin 24 Varlığı kitaplarının yazarıdır.


Jodie Cook, Forbes’un 2017 yılında “30 Yaş Altı 30 Sosyal Girişimci” listesinde yer alan girişimci ve yazardır. Hâlihazırda, girişimcilik, mutluluk ve sosyal medya üzerine kitaplar ve makaleler yazmaya devam etmektedir.


GİRİŞİMCİ ÇOCUKLAR NASIL YETİŞTİRİLİR?

Daniel Priestley - Jodie Cook

Sola Unitas Yayınları, 2023

Çeviri: Nilüfer Şen

Tür: Aile-Çocuk

272 s.

Comments


bottom of page