top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Mutlu çocuk mutlu aile

Mutlu Yetişkinler adlı kitap, hedeflerinize nasıl ulaşacağınız, öfke ve stresle nasıl başa çıkacağınız, özgüveninizi ve özsaygınızı nasıl artıracağınızla ilgili önemli ipuçları veriyor. Mutlu Çocuklar adlı kitap ise çocukların yaramazlık yapmamalarının nedenleri, kontrolü nasıl elinizde tutacağınız, zor bir çocukla nasıl anlaşabileceğiniz vb. gibi konuları içeren; doğal ve üvey ebeveynler, dedeler ve nineler, bakıcılar, öğretmenler ve koruyucu aileler için bir kılavuz.

Mutlu Yetişkinler

Cathy Glass insanın kendisine, mutlu olmayı ve iç huzuru bulmayı borçlu olduğu düsturuyla yola çıkıyor ve hayatı en iyi şekilde yaşamak isteyenlere kılavuzluk ediyor. Yirmi beş yılı aşkın süredir koruyucu bakıcılık yapan Glass, hayatın zorluklarının farkında. Bu farkındalıkla ve dünyanın dört bir yanından gelen e-postalarla birlikte insanları mutlu eden temel faktörleri belirledi. İşin sırrının her zaman yüksek bir ruh halinde yaşamak olmadığını, tüm duyguları kabul edip hayatımızın kontrolünü elimize almamız olduğunu söylüyor.


MUTLU YETİŞKİNLER

Cathy Glass

Mona Kitap, 2022

Çeviri: İlker İyidoğan

Tür: Kişisel Gelişim

232 s.


Mutlu Çocuklar

Cathy Glass, çoğu şiddetli duygusal ve davranışsal problemleri olan elliyi aşkın çocuğa baktığı koruyucu ailelik ve kendi üç çocuğunu yetiştirdiği ebeveynlik deneyimine dayanarak yazdığı bu kitapta çocuklara yaklaşımın sabırla ve zaman içinde öğrenilebileceğini ve bunun aslında hiç zor olmadığını gösteriyor. 3T tekniği ve ebeveynliğe dair diğer ipuçlarıyla çocuklardan sorumlu olan herkes için bir yol gösterici oluyor.


MUTLU ÇOCUKLAR

Cathy Glass

Mona Kitap, 2022

Çeviri: Mert Boz

Tür: Kişisel Gelişim

264 s.

Comments


bottom of page