top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

"Beni Kim Öldürdü?"

Storytel’in özgün içeriği "Beni Kim Öldürdü?" kitaplaştı.

Burcu Arman’ın, bir Storytel Original sesli kitabı olarak hayata geçen polisiye romanı Beni Kim Öldürdü? dinleyicilerden sonra şimdi de kitap okurlarıyla buluşuyor.


Storytel özgün içeriğini kitap olarak yayımlıyor. Beklenmedik bir cinayete kurban giden genç bir “beyaz yakalı”nın, modern şehir yaşantısı içinde ufacık binalara sıkışmış hayatların ve varoluşlarının karikatürüne dönüşmüş insanların hikâyesini eğlenceli, komik ve heyecanlı bir dille anlatan Beni Kim Öldürdü?, internet sitelerinde ön satışta.


Uyum Apartmanı’nın gözde bekârı, kedi kumu sektörünün medarı iftiharı, genç kadınların yakışıklısı… İşte karşınızda Berke Beyaz, hikâyemizin parlayan yıldızı! Bildiğiniz tüm kitapları unutun, çünkü bu kez kahraman ölecek, hem de daha ilk sayfada! Sahi, kim gidip sıradan, kariyer tutkunu bir beyaz yakalıyı öldürmekle uğraşır ki? Eh, Uyum Apartmanı’ndakilerle tanışınca bu sorunun cevabını kendiniz bulacak, üstelik hiç şaşırmayacaksınız. Aşk, nefret, ihtiras, entrika, gıybet; otuz iki kısım tekmili birden bu apartmanda!


Burcu Arman eğlenceli polisiye romanı Beni Kim Öldürdü?’de, görünüşte birbirinden bağımsız, ancak bir o kadar da iç içe yaşamlar süren Uyum Apartmanı sakinlerini akıcı ve mizahi üslubuyla kaleme alıyor.


Burcu Arman, kariyerinin ilk gününden beri tebrik kartından ölüm ilanına kadar içinde kelime geçen her şeyden biraz yazdı… Dergilerden ajanslara dönen kariyer çizgisinde değişmeyen tek şey, yazdıkça daha fazlasını yazmak istemesiydi. Dur durak bilmeyen bu açlığı işte onu ikinci kitabına kadar getirdi. Siz bu satırları okurken o belki devamını ya da bambaşka bir kitabın hayalini kuruyor olabilir… BENİ KİM ÖLDÜRDÜ? Burcu Arman

Epsilon Yayınevi, 2021 160 s.

Comments


bottom of page