top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara

The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’dan uzun soluklu bir seri; Invincible

The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın serisi Invincible, 2021’de Amazon Prime’da tv dizisi olarak da uyarlandı.The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’dan uzun soluklu bir seri; Invincible.

Kızlar, sivilceler, ev ödevleri, süper kötüler... Şimdiye kadar okuduğunuz hiçbir şeye benzemeyen süper kahraman serisini keşfedin! Mark Grayson on yedi yaşında süper güçleri devraldığında kahraman olmanın çocukken okuduğu çizgi romanlar kadar siyah ve beyaz olmadığını görüyoruz. Süper kahraman olmayı öğrenme yolculuğunda yaşanan aksilikler illa ki olacaktır. Ancak ergenlik çağındayken Invincible yani yenilmez olmak hiç de fena olmaz. 2021’de Amazon Prime’da tv dizisi olarak da uyarlanan bu seri, hala en çok izlenenler listesinden hiç düşmedi. Tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran Invincible, Athica Yayınları’ndan çıktı!


Arka Kapak Yazısı:

Mark Grayson, tam da yaşıtları gibi. Amerika’da sıradan bir lisenin son sınıf öğrencisi.

Okuldan sonra ve hafta sonları berbat bir yarı zamanlı işi var. Kızlara fena halde düşkün ama onları tam olarak anlayamıyor. Arkadaşlarıyla takılmayı, cumartesi geceleri de geç yatmayı seviyor (tabii ki iyi çizgi filmler başlayana kadar). Mark’ı diğerlerinden ayıran tek şey, babasının dünyanın en güçlü süper kahramanı olması ve son zamanlarda onun da babasının güçlerini miras alıyormuş gibi görünmesi.


Robert Kirkman, Amerikalı bir Çizgi roman yazarıdır.

Image Comics tarafından yayımlanan The Walking Dead ve Invincible en çok ses getiren çalışmalarıdır. Marvel Comics tarafından yayımlanan Marvel Zombies ve en az onun kadar tartışmalı Battle Pope çizgi romanları ile de bilinir.INVINCIBLE 1 - AİLE MESELELERİ

Robert Kirkman

Athica Yayınları, 2024

Türü: Çizgi Roman

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page