top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Milliyet Sanat'ın Aralık 2023 sayısı çıktı

“Hayat” filmindeki rolüyle Miray Daner’in, “Üç İç Denizin Ülkesi” sergisiyle Handan Börüteçene’nin, yeni albümüyle Lara di Lara’nın ve “Küçük Prens” oyununun ekibinin söyleşileri, Dr. Alper Hasanoğlu’ndan Bihter raporu, “Barbenheımer” değerlendirmesi

ve çok daha fazlası, Milliyet Sanat’ın Aralık 2023 sayısında okurları bekliyor!Milliyet Sanat, Türkiye’nin ve dünyanın kültür sanat gündemine ışık tutan yazıları, özel röportajları ve haberleriyle dolu dolu bir sayıyla 2023’e veda ediyor! Kapağına, Zeki Demirkubuz’un “Hayat” filmindeki rolüyle dikkat çeken Miray Daner’i taşıyan Milliyet Sanat’ın Aralık 2023 sayısında aynı zamanda Handan Börüteçene’nin “Üç İç Denizin Ülkesi” sergisi, Lara Di Lara’nın dördüncü albümü “Eskisi Gibi Değil” ve Deniz Işın, Doruk Şengün, Kenan Ece ile Taha Tegin Özdemir’in “Küçük Prens” oyunu üzerine söyleşileri de yer alıyor. Dr. Alper Hasanoğlu, edebiyatın ve ekranların en popüler karakterlerinden Bihter’in cesaretini yazdığı, sinemaya can suyu veren “Barbenheimer” fenomeninin masaya yatırıldığı sayıda daha birçok zengin içerik sanatseverleri bekliyor. Milliyet Sanat raflarda, dijital uygulamalarda ve Getir, Trendyol ve shopier.com ile Türkiye’nin tüm şehirlerinde!


Milliyet Sanat yılın son sayısının kapağında okurlarını, Zeki Demirkubuz’un yeni filmi “Hayat”taki rolüyle dikkat çeken genç oyuncu Miray Daner ile karşılıyor. Ayın Söyleşisi için Asu Maro’nun konuğu olan Daner, hem filmi ve rolünü hem de çok genç yaşta inşa ettiği par­lak oyunculuk kariyerini anlatıyor.


Aralık 2023 sayısında 40 yıllık birikimini “Üç İç Denizin Ülkesi” başlıklı sergiyle Salt Beyoğlu’na taşıyan Handan Börüteçene’nin; akustik öğeleri synth dünyasıyla harmanladığı yeni albümü “Eskisi Gibi Değil”i çıkaran Lara Di Lara’nın ve “Küçük Prens” adlı tiyatro oyunuyla sahnede bir araya gelen Deniz Işın, Doruk Şengün, Kenan Ece ile Taha Tegin Özdemir’in röportajları da okurları bekliyor.


Dr. Alper Hasanoğlu’nun, bugünlerde “Bihter” filmiyle yeniden gündemde gelen romanı “Aşk-ı Memnu”nun ölümsüz karakteri üzerine; Burçin S. Yalçın’ın gişede imza attıkları başarıdan dolayı “Barbenheimer” olarak anılan “Barbie” ve “Oppenheimer” filmlerinin sinemaya getirdiği umutlu değişim rüzgârı hakkında kaleme aldığı yazılar da Milliyet Sanat’ın Aralık 2023 sayısında…


Milliyet Sanat’ın müzik, edebiyat, plastik sanatlar, sinema, podcast ve sahne sanatları sayfalarında daha birçok ilgi çekici röportaj, kültür sanat dünyasının nabzını tutan renkli haberler, köşe yazıları ve kapsamlı incelemeler sanatseverleri bekliyor.


コメント


bottom of page