top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Duygu yüklü, eğlenceli, içten anlatımıyla ve sevgi dolu karakterleriyle yeni yıla dair umutlar

Debbie Macomber’ın her zamanki duygu yüklü, eğlenceli, içten anlatımıyla ve sevgi dolu karakterleriyle yeni yıla dair umutları tazeleyen Yeni Yıl Dileği, içinizdeki yeni yıl coşkusunu harekete geçirecek…

Yeni Yıl Dileği’nde, stresli ve kalbi kırık Lindy’nin yeni yıl tatili için ailesinin yanına yaptığı yolculuk, umudu, aşkı ve ikinci şansları da beraberinde getiriyor.


Oldukça stresli bir iş hayatı ve fena halde kırılmış bir kalbi olan Lindy, yeni yıl tatilini ailesiyle birlikte geçirmek için çocukluğunun geçtiği şirin kasabaya doğru yola çıkmıştı. Ancak içinde yeni yıl neşesinden eser yoktu. Eve vardığında onu önce çatıdaki parlak ışıklar ve türlü yılbaşı süsleri, sonra da annesinin enfes kurabiyeleri karşıladı. Yeni yılda evde olmak… İhtiyacı olan tam da buydu. Gelecekten umutlu değildi belki ama annesinin şefkatiyle ve evin tanıdık huzuruyla sarıp sarmalanmıştı. Lindy’nin aşka ve arkadaşlığa dair yitip giden umudunu geri getirmek için annesinin ilginç bir fikri vardı. Ona çocukken Noel Baba’ya yazdığı mektuplarla dolu bir kutu verdi. Lindy’nin çocukken dileklerinin gerçek olacağına dair büyük bir inançla yazdığı bu mektuplar, kendisiyle ilgili uzun yıllardır göz ardı ettiği gerçekleri beklenmedik bir biçimde fark etmesini sağlayacak, ona hayatını yoluna koymanın sıradışı bir yolunu gösterecekti.


Debbie Macomber Böylesi Daha Güzel, Rüzgârın Getirdiği, Bir Gün Mutlaka, Bir Hayal Yeter gibi romanların ve Gül Limanı Oteli serilerinin yazarı ve kadın edebiyatının önde gelen isimlerindendir. Romanlarından otuzu New York Times çok satanlar listesinde 1. sıraya yerleşmiş ve Bay ve Bayan Mucize dahil olmak üzere Noel ile ilgili romanlarından beşi Hallmark Channel’da film olarak yayınlanmıştır. Hallmark Channel Macomber’ın Sedir Koyu serisine dayanan Debbie Macomber’ın Sedir Koyu dizisinin yapımcılığını üstlenmiştir. Macomber aynı zamanda Debbie Macomber’ın Sofrası isimli bir yemek kitabı da yazmıştır. Kitapları dünya çapında 200 milyondan fazla basılmıştır.


YENİ YIL DİLEĞİ

Debbie Macomber

Epsilon Yayınevi, 2022

Çeviri: Şebnem Tansu

Tür: Roman

Opmerkingen


bottom of page