top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara

Benim Küçük Şaheserim

Benim Küçük Şaheserim, okuru insan ruhunun derinliklerine, tuzaklarla dolu arzulara, aşk ve cinsellik arasındaki hassas sınırlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor.“Kana bulanacak bir gündü ve güneş bile bunu biliyormuşçasına kıpkızıl doğmuştu.”

Kütüphanede çalışan ve yazar olmayı delicesine arzulayan bir genç kız... Edebiyatla kafayı bozmuş bir doçent... Basılan kitabını yok etmek isteyen gizemli bir yazar... Ve onları bir araya getiren o kitap...


Mert Ofluoğlu

1995’te Trabzon’da doğdu. Okuma yazmayı öğrendiği birinci sınıftan beri öykü, roman ve senaryolar yazıyor. İlkokul beşinci sınıftayken Buzlar Ülkesi adlı masalıyla Can Yayınları’nın düzenlediği Türkiye çapındaki yarışmada ödül kazandı. İlk ve ortaöğrenimini Trabzon’da tamamladıktan sonra 2018 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nü bitirdi. Yazı işleri müdürlüğü, editörlük, metin yazarlığı, içerik üreticiliği gibi işlerde çalıştı; çalışmaya devam ediyor. Liseye başladığı Eylül 2009’dan bu yana Kafa Dergi adlı blog’unda edebiyat, dizi film ve seyahat başta olmak üzere çeşitli konularda yazılar yazıyor. Ters Düz (2015) ve Uçurum Zamanı (2021) adlı iki romanı yayımlandı. Bu kitapları televizyon dizisine dönüştürmek üzere senaryoları üstünde çalışmayı ve yeni romanlarını yazmayı sürdürüyor.


BENİM KÜÇÜK ŞAHESERİM

Mert Ofluoğlu

Remzi Kitabevi, 2024

Tür: Roman

152 s.

Comments


bottom of page