top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Llama Llama ve maceraları iki yeni kitap ile devam ediyor!

Anna Dewdney'nin çok satan çocuk kitabı serisinden uyarlanan Llama Llama ve Arkadaşları; Llama Llama Yüzmeyi Öğreniyor ve Llama Llama Anneler Günü Hediyesi raflarda.


Llama Llama Yüzmeyi Öğreniyor

Zürafa Luna'nın fantastik bir fikri var: Kumsalda bir gün geçirmek! Küçük bir ayrıntı dışında fantastik tabii… Llama Llama yüzme bilmiyor. Her minik Llama'nın yapacağı gibi annesinden yardım istiyor. Acaba Llama annesinden aldığı yüzme dersleri sayesinde deniz korkusunu yenebilecek mi?


Bu kitapta neler var?

Duygu Farkındalığı

Duyguları Yaşayabilme

Korkularla Yüzleşme

Sevgi

Aile İçi İletişim


Mundi Yayınları, 2022

Anna Dewdney

Çeviri: Sevinç Sanem Erzurumlu

Tür: Öykü

24 s.

Yaş Grubu: 4+


Llama Llama Anneler Günü Hediyesi

Llama Llama annesine mükemmel bir Anneler Günü hediyesi vermek istiyor ama onun nelerden hoşlandığını bilmiyor… Kahvaltıda krep mi? Parkta güzel bir gün geçirmek mi? Anlaşılan Llama'nın titiz bir dedektif gibi çalışması gerekiyor. Belki o zaman annesinin tam istediği gibi bir Anneler Günü geçirmesini sağlayabilir!


Bu kitapta neler var?

Aile İçi İletişim

Sevgi

Duygu Farkındalığı

Duyguları Yaşayabilme


Mundi Yayınları, 2022

Anna Dewdney

Çeviri: Sevinç Sanem Erzurumlu

Tür: Öykü

24 s.

Yaş Grubu: 4+


Amerikalı yazar ve çocuk kitapları illüstratörü olan Anna Dewdney'nin yazıp resimlediği ilk kitap olan Llama Llama ve Şanslı Pijama, 2005 yılında yayımlandığında büyük beğeni topladı. Böylece çevirildiği tüm dillerde çok sevilen "Llama Llama" dizisi doğmuş oldu. Tiyatro oyunu ve müzikal uyarlamaları da yapılan Llama Llama'nın çizgi dizisi 2018 yılından beri Netflix'te yayınlanmaktadır.

Comments


bottom of page