top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Düşünceleri Ve Girişimleriyle Nejat Eczacıbaşı

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı’nın aramızdan ayrılışının 30. yıldönümü için hazırlanan Değer Yaratma Tutkusu adlı kitap yayımlandı.Değer Yaratma Tutkusu Eczacıbaşı Topluluğu’nun kurucusu Dr. Nejat F. Eczacıbaşı’nın düşünce dünyasını, yaşamını ve ülkemize kazandırdığı değerleri kendi anlatımıyla aktarıyor. Onun bugün için hâlâ anlamlı, özgün fikirlerinin yanı sıra hayat verdiği markaların ve kurumların kuruluş öykülerini içeriyor. Eczacıbaşı Topluluğu arşivinden görsellerle zenginleştirilen derleme kitapta Nejat Eczacıbaşı’nı yakından tanıma fırsatı bulan kişilerin görüşleri ve anıları da yer alıyor.


100. yıldönümünü gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin ilk kuşak öncü iş insanlarından Nejat Eczacıbaşı’nın düşünce ve girişimleri bugüne ve gelecek kuşaklara esin kaynağı olacak özellikler taşıyor.


Değer Yaratma Tutkusu, geçmişi anlama, daha iyi bir gelecek kurma tutkusuna sahip herkesin yararlanabileceği büyük bir deneyim hazinesi.DEĞER YARATMA TUTKUSU / DÜŞÜNCELERİ VE GİRİŞİMLERİYLE NEJAT ECZACIBAŞI

Nejat Eczacıbaşı

Yapı Kredi Yayınları, 2023

Editör: Murat Yalçın

220 s.


Comments


bottom of page