top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Trendeki Yabancı'nın Nisan sayısı "Aile" temasıyla yayında!

Aslı Tohumcu "Aile Yemeği", Cem Tunçer "Güzel ve Daha Güzel", Annie Heasley "Küfür Kavanozu", John Jodzio "Bir Benzinliği Soyduğunu Düşün", Sonat Yurtçu "En Uzun Gecenin Sabahı" isimli öyküleriyle Trendeki Yabancı'nın nisan sayısında okurlarıyla buluşuyor.

Amy Stuber, Catherine McNamara, Aslı Tohumcu, Cem Tunçer, Nazlı Deniz Güler, Halil Yörükoğlu, Semrin Şahin, Figen Çalımlı, Korkut Kabapalamut, Murat Dural, Mehmet Kabakçı, John Jodzio, Joe P. Squence, Annie Heasley, Marlo Starr, Sonat Yurtçu, Onur Güzeldiyar, Hümeyra İslamoğlu, Derya Akaş, Seyhan Selvi Hanotte bu sayıda sizlerle!


Trendeki Yabancı'da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir deBaktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel - Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes KendisiyleMeşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları,Temiz Kâğıdı.

Comments


bottom of page