top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

"Hayatımız Kitap"ın konuğu Ragıp Zarakolu


Yayıncı ve yazar Metin Celal ile gazeteci ve yazar Sibel Oral’ın, dönüşümlü olarak yönettiği “Hayatımız Kitap” programında bu hafta Ragıp Zarakolu konuk olacak. Metin Celal’in sorularını yanıtlayacak Zarakolu, Türkiye’de yayıncılığın yolculuğundan bahsedecek.


Kitaba ve yayıncılığa odaklanan online “Hayatımız Kitap” programının 21 Ocak Perşembe günü 21.00-21.45 saatleri arasında canlı yayınlanacak yeni bölümünde Metin Celal’in konuğu, gazeteci, yayıncı ve insan hakları savunucusu Ragıp Zarakolu olacak. Türkiye Yayıncılar Birliği’nin hayata geçirdiği programın yeni bölümünde programı hazırlayan ve sunan Metin Celal ile konuğu Ragıp Zarakolu; ülkemizde yayıncılık sektörüne uzun yıllardır önemli katkılarda bulunan Zarakolu’nun yayıncılık ve gazetecilik hikâyesini, dünden bugüne Türkiye’de yayıncılığın yolculuğunu konuşacaklar. “Hayatımız Kitap”, yayın saatinde Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından canlı olarak izlenebilir.


Her perşembe 21.00-21.45 saatleri arasında canlı yayınlanan “Hayatımız Kitap” programı, Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından izlenebiliyor. “Hayatımız Kitap”ın önceki bölümlerine ise yine YouTube’dan ulaşılabiliyor.

Comments


bottom of page