top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara

Bu zorlu dedektiflik görevinde gizemi çözüp canavar makinesini bulabilir misin?

Blue Peter ödüllü Gareth P. Jones’un yazdığı, Louise Forshaw’ın resimlediği Sen Çöz Bu Gizemi – Canavar Makinesi okuruyla buluşmaya hazır. Kitap, interaktif bir macera arayan okurlara yaratıcı bir dedektiflik öyküsü sunuyor.Dr. Franklefink’in Canavar Makinesi kayboldu! Dedektif ortağın olan yetiyle suçluyu bulmak da sana düştü. Dehşet saçan vampir Bramwell Stoker’ın peşine mi düşeceksin yoksa haşarı goblin ikizler Grundle ve Grinola’nın mı? Kurnaz cadılar hakkında bir ipucunu mu izlemeli yoksa doktorun canavar oğlu Monty’yi araştırmak seni hırsıza götürür mü? KARAR SENİN!


GARETH P. JONES

Blue Peter ödüllü yazarın her yaştan çocuk için yazdığı kırkın üzerinde kitabı var. Gareth düzenli olarak dünyanın dört bir yanındaki birçok okulu ziyaret ediyor ve festivallerde gösteriler yapıyor. Ustalığı farklı düzeylerde olsa da ukulele, trampet, gitar, akordeon ve piyano çalıyor. Eşi ve iki çocuğuyla birlikte Londra’da yaşıyor.


LOUISE FORSHAW

Newcastle’ın hemen dışında, Tyne’in yukarısında yaşıyor. Louise elliden fazla çocuk kitabı resimlendirmiş. Yeti dedektifler çizmediği ve köpeklerinin ona havlamadığı zamanlarda bol bol kitap okumayı ve durmaksızın vampirler hakkında diziler izlemeyi seviyor.SEN ÇÖZ BU GİZEMİ – CANAVAR MAKİNESİ

Gareth P. Jones

Resimleyen: Louise Forshaw

Altın Kitaplar, 2024

Tür: Çocuk (+10 Yaş)

224 s.

Comments


bottom of page