top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Sorunlarımızın ne kadarı gerçekten bize ait?

Son zamanlarda güçlü bir tedavi yöntemi olarak ortaya çıkan Aile Dizimi hakkında konunun uzmanı Svagito R. Liebermeister'tan bir kaynak kitap: Sevginin Kökleri.


"Sorunlarımızın ne kadarı gerçekten bize ait?" Alman psikolog, terapist Svagito R. Liebermeister bu dikkat çekici çalışmasıyla, son yıllarda adını giderek daha sık duymaya başladığımız güçlü bir terapi çeşidi olan Aile Dizimi yöntemiyle bu soruya çok çarpıcı cevaplar veriyor. Hayatlarımız boyunca deneyimlediğimiz, aklımıza gelebilecek her türlü soru


nun kaynağında, atalarımızın çözülmemiş meselelerinin yattığı fikrini temel alan Aile Dizimi, basit ama etkili adımlarla aile sistemlerinde yıllarca gizli kalmış kilitleri tek tek bulup çözerek içsel huzura giden yolu aydınlatıyor. Üstelik küskünlükler yerini karşılıklı saygıya, acı anlayışa bırakırken köklerimizde var olan gerçek sevgiyi deneyimlememize de olanak sağlıyor.


Sade ve anlaşılır diliyle Sevginin Kökleri sadece bu terapi sisteminin uygulayıcısı olmak isteyenler için değil, aynı zamanda Aile Dizimi sitemini, aile dinamiklerinin temelini anlayıp öğrenmek isteyen herkes için tam anlamıyla bir kılavuz niteliğinde.
Sevginin Kökleri

Svagito R. Liebermeister

Çeviren: Çağla Dirice Çakır

Koridor Yayıncılık

2021 , 366 s.Comments


bottom of page