top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara

Benim aşk hikâyem bir mektupla başladı

Komik aksilikler, beklenmedik sürprizler ve bolca tatlılıkla dolu Sonsuz Mutluluklar, Türkçede.Aşk bazen hiç beklemediğin anda kapını çalar...


"Benim aşk hikâyem bir mektupla başladı.


Ama bu mektup, âşık olacağım adamdan değil, onun küçük kızından gelmişti. Çalıştığım dergiye mektup yazan, Birdie Maxwell adında küçük, tatlı bir kızdı.


İşverenim, yılda bir kez dergi okurlarının birkaç dileğini yerine getirirdi. Ancak o dilek köşesi uzun süredir boştu.


Ben de o tatlı kızın bazı dileklerini bizzat yerine getirmeye karar verdim. Sonuçta küçük bir iyilikti... Öyle sanıyordum. Ta ki bir gün, onun can yakıcı derecede yakışıklı, bekâr babasıyla karşılaşıncaya dek.


O anda, iyilik perisini oynamayı bırakmalıydım. Daha fazla kurcalamamalıydım. Ama kendime engel olamadım. Bu kızla aramda bir bağ vardı. Beni mantıksız davranmaya iten bir bağ.


Kapılarının önünde belirmek gibi..."


Vi Keeland, Montlake Romance ile ilişkili Amerikalı bir yazardır. Kitapları New York Times ve USA Today listelerinde en çok satanlar arasına girmiş, dünya çapında çevrilmiş ve Almanya, Brezilya, ve ABD en çok satanlar listelerinde yer almıştır. On dört romanı New York Times en çok satanlar listesinde yer almış ve Bossman hem The New York Times hem de Wall Street Journal en çok satanlar listelerinde 1 numaraya yerleşmiştir. Kısa öyküleri Dry Spell, The Merry Mistake ve Scrooged Passionflix tarafından filme dönüştürüldü ve uzun romanı Egomaniac şu anda TaleFlick tarafından film için seçildi.


Penelope Ward, New York Times, USA Today ve Wall Street Journal'ın en çok satan çağdaş aşk romanları yazarıdır. Milyonlarca kitabı satılan yazar, 21 kez New York Times'ın en çok satanlar listesinde yer almış ve kırktan fazla romanın yazarıdır.


SONSUZ MUTLULUKLAR

Vi Keeland, Penelope Ward

Yabancı Yayınları, 2024

Çevirmen: Güzin Pelin Çetin

304 s.

Comments


bottom of page