top of page
  • YouTube
  • IG
  • twitter
  • Facebook
Ara
  • Yazarın fotoğrafıLitera

Trendeki Yabancı'nın Eylül sayısı yayında!

Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı'nın Eylül sayısı "yeniden doğmak" temasıyla yayımlandı. Bu sayıda Bedia Ceylan Güzelce, Armağan Tunaboylu, İsahag Uygar Eskiciyan ve Ruth Joffre öyküleriyle sizleri bekliyor!

"Phoenix, altın kızıl kuyruğu ve rengârenk tüyleriyle gökyüzünde süzülüyor. Hayatının sonuna geldiğini anladığında kendine yükseklerde, en yükseklerde tütsülerle, baharatlarla bir yuva yapıyor. Zamanı geldiğinde yuvayı ateşe veriyor, her şeyle birlikte kül oluyor Phonenix. Ve bu küllerden yeniden doğuyor. Bir yazarın masanın başına oturup yazdıkları da her seferinde yeniden doğmak değil midir?"


Trendeki Yabancı'nın bu ayki teması "yeniden doğmak". Bu sayıda Zeynep Kahraman Füzün, Aylin Sökmen, Merve Yakut, Anıl Mert Özsoy ve çok daha fazlası sizi bekliyor. Kapak fotoğrafımız ise Esra Özdoğan'dan.


Bu sayıda öyküsü olan yazarlar: Aylin Sökmen, Başak Arslan, Annie Harnett, Bedia Ceylan Güzelce, Yılmaz Sarı, Elif Erdoğan, Ayşenur Tanrıverdi, Armağan Tunaboylu, Tove Ditlevsen, İsahag Uygar Eskiciyan, Doğu Kaşka, Zeynep Kahraman Füzün, Önder Şit, Merve Yakut, N. Loli Uyan, Ruth Joffre, Anıl Mert Özsoy, Yapıncak Gürerk, Mehmet Kabakçı, Semrin Şahin

תגובות


bottom of page